AS Monaco uratowało punkt w doliczonym czasie gry, cały mecz Kamila Glika

Shutterstock
AS Monaco zremisowało na wyjeździe z EA Guingamp 1:1 w sobotnim meczu 31. kolejki francuskiej Ligue 1. Całe spotkanie w drużynie z Księstwa rozegrał Kamil Glik, który został ukarany żółtą kartką.
Gospodarze bramkę zdobyli w 23. minucie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego gola głową strzelił obrońca Felix Eboa Eboa. Przyjezdni uratowali remis w czwartej minucie doliczonego czasu gry. Na listę strzelców wpisał się Stevan Jovetić.
Po tym remisie podopieczni Jocelyna Gourvenneca zamykają tabelę i do będącego na pierwszym bezpiecznym miejscu Monaco tracą osiem punktów. W następnej kolejce zagrają na wyjście z SC Strasbourg. Natomiast zespół prowadzony przez Leonardo Jardima zmierzy się ze Stade de Reims.