AS Monaco wreszcie wygrało. Pierwszy gol Fabregasa w Ligue 1! [WIDEO]

charnsitr / shutterstock.com
AS Monaco wygrało na własnym boisku z Toulouse FC 2:1 w 23. kolejce Ligue 1. Całe spotkanie w zespole gospodarzy rozegrał Kamil Glik.
W 15. minucie drużyna z Księstwa objęła prowadzenie po golu Aleksandra Golovina, który wykorzystał podanie Gelsona Martinsa i trafił do siatki po uderzeniu w długi róg. Dla Rosjanina to pierwszy ligowy gol w tym sezonie.
Goście szybko jednak wyrównali. Po pięciu minutach na listę strzelców wpisał się Christopher Jullien po dość szczęśliwym strzale głową.
Dopiero czwarte zwycięstwo w rozgrywkach zapewnił AS Monaco w 62. minucie Cesc Fabregas. Hiszpan, który niedawno dołączył do zespołu ze Stadionu Ludwika II zanotował premierowe trafienie w nowych barwach.
W ekipie gospodarzy całe spotkanie rozegrał Kamil Glik. Dla reprezentanta Polski był to 21. występ w sezonie.
AS Monaco zanotowało pierwsze zwycięstwo w Ligue 1 od 4 grudnia i w tabeli jest osiemnaste, ma na koncie 18 punktów. Natomiast Toulouse FC zajmuje czternastą pozycję z dorobkiem 26 punktów.
Kamil Kaczmarek02 Feb 2019 · 23:01