AS Monaco znów zgubiło punkty, Kamil Glik pauzował za kartki

CosminIftode / shutterstock.com
AS Monaco zremisowało u siebie z Girondins Bordeaux 1:1 w meczu 28. kolejki Ligue 1. Dla obu drużyn to dziewiąty podział punktów w tym sezonie.
Na Stade Louis II w pierwszej połowie zabrakło goli, mimo że oba zespoły miały swoje szanse. Tuż po przerwie prowadzenie objęło AS Monaco. Radamel Falcao wykorzystał dośrodkowanie z lewej strony Fode Ballo Toure i strzałem głową otworzył wynik spotkania.
Dla Kolumbijczyka było to dwunaste trafienie w sezonie.
Goście z Bordeaux wyrównali w 65. minucie po rzucie karnym, który skutecznie wykonał Jimmy Briand. Dla 33-letniego snajpera to szósta bramka w rozgrywkach.
W obu zespołach zabrakło polskich graczy. Kamil Glik z AS Monaco pauzował za nadmiar żółtych kartek, a Igor Lewczuk, który jest zawodnikiem "Żyrondystów" jest kontuzjowany.
W tabeli Ligue 1 zespół z Księstwa jest siedemnasty, ma na koncie 27 punktów i notuje serię sześciu kolejnych spotkań bez porażki.
Girondins Bordeaux zajmuje trzynastą pozycję z dorobkiem 33 punktów. Ekipa ze Stade Matmut-Atlantique na wygraną w lidze czeka od czterech kolejek.