AS Roma roztrwoniła przewagę trzech goli! Łukasz Skorupski puścił cztery bramki

Łukasz Skorupski puścił cztery gole. Szalony mecz Atalanty z Romą
Marco Iacobucci EPP/Shutterstock
W 21. kolejce Serie A Bologna FC przegrała u siebie z Frosinone Calcio 0:4. W bramce gospodarzy całe spotkanie rozegrał Łukasz Skorupski.
Bologna już po kwadransie gry musiała grać w osłabieniu. Za faul czerwoną kartką został ukarany Federico Mattiello.
Piłkarze Frosinone bardzo szybko wykorzystali grę w przewadze. W 18. minucie pierwszego gola strzelił Paolo Ghiglione, trzy minuty później prowadzenie gości podwyższył Camillo Ciano.
Na początku drugiej połowy na listę strzelców wpisał się po uderzeniu z pola karnego Andrea Pinamonti i było 3:0 dla "Canarini". Wynik meczu na 4:0 ustalił Camillo Ciano.
Całe spotkanie w barwach gospodarzy rozegrał Łukasz Skorupski. Dla polskiego bramkarza był to 21. występ w lidze.
W tabeli Serie A obie ekipy znajdują się w strefie spadkowej. Bologna zajmuje osiemnaste miejsce, ma na koncie 14 punktów. Frosinone jest o jedną lokatę niżej z dorobkiem 13 punktów.
W innym meczu Atalanta Bergamo zremisowała z AS Romą 3:3. Mimo że rzymianie wygrywali już 3:0. W ekipie z Lombardii całe spotkanie na ławce rezerwowych spędził Arkadiusz Reca.
Kamil Kaczmarek27 Jan 2019 · 17:09