AS Roma wygrała po rzutach karnych z Realem Madryt. Gol i asysta Marcelo, Bale na boisku [WIDEO]

cristiano barni / shutterstock.com
AS Roma wygrała po rzutach karnych z Realem Madryt w meczu towarzyskim. W regulaminowym czasie gry padł wynik 2:2.
Wynik spotkania otworzył w 16. minucie Marcelo, który mocnym strzałem nie dał szans bramkarzowi rywali.
Gospodarze wyrównali w 34. minucie za sprawą Perottiego. Włoch wykorzystał indywidualną akcję Zaniolo i z bliska skierował piłkę do siatki.
5 minut później było już 1:2. Na listę strzelców wpisał się Casemiro, który nie zmarnował swojej szansy po dograniu Marcelo.
Rzymianie odpowiedzieli po zaledwie minucie. Wówczas Dżeko przymierzył w lewy górny róg bramki.
W drugiej połowie tempo gry znacznie spadło i bramki już nie padły. Za to w 61. minucie na boisku pojawił się Gareth Bale.
Po ostatnim gwizdku rozegrano serię rzutów karnych, w niej lepsi okazali się gospodarze. Jako jedyny z 11. metrów pomylił się Marcelo.
Daniel Makarewicz11 Aug 2019 · 21:58