Asysta Grosickiego! Remis Hull City na własnym boisku [WIDEO]

alphaspirit / shutterstock
Hull City podejmowało Rotherham United w 32. kolejce Championship. Na boisku padł remis 2:2, a asystę przy drugim trafieniu dla gospodarzy zaliczył Kamil Grosicki.
Wynik spotkania otworzył Jarrod Bowen, który wpisał się na listę strzelców w 2. minucie gry.
W 23. minucie było już 2:0. Wówczas do bramki rywali trafił Frazier Campbell, a asystował mu Kamil Grosicki.
Reprezentant Polski w tym sezonie ma na koncie już siedem asyst oraz pięć goli.
Goście zdołali wywieźć punkt z Hull dzięki bramkom zdobytym w drugiej połowie. W 48. minucie trafił Forde, a w 55. minucie piłkę do własnej bramki skierował McKenzie.
Dziewiętnaście minut przed końcem Grosickiego zastąpił Marc Pugh. "Tygrysy" po ósmym podziale punktów z rywalami w tym sezonie zajmują dwunaste miejsce w tabeli zaplecza Premier League.
Daniel Makarewicz12 Feb 2019 · 21:25