Znakomita asysta Jarosława Niezgody. Drużyna Polaka wywalczyła awans do półfinału [WIDEO]

Piłkarze Portland Timbers wygrali 3:1 (1:1) z New York City FC w ćwierćfinale turnieju MLS is back. Asystę w tym spotkaniu zanotował Jarosław Niezgoda.
Rywalizacja w turnieju MLS is back wkracza w decydującą fazę. Grę w półfinałach zapewniły sobie drużyny Orlando City, Minnesoty United, Philadelphii Union oraz Portland Timbers. Piłkarze "Drwali" awans wywalczyli po zwycięstwie z New York City FC. Drużyna Jarosława Niezgody wygrała 3:1, a polski napastnik zanotował w tym spotkaniu asystę.
Mecz rozpoczął się po myśli ekipy z Nowego Jorku. W 27. minucie Medina pewnie wykorzystał rzut karny. Dalsze fragmenty spotkania należały jednak do ekipy z Portland, która jeszcze przed przerwą zdołała wyrównać. W 43. minucie na listę strzelców wpisał się Blanco.
Kilka chwil po przerwie na boisku pojawił się Jarosław Niezgoda. Po 13 minutach Polak dał o sobie znać. Do siatki trafił Valeri, a były gracz Legii Warszawa idealnie dograł piłkę partnerowi z drużyny.
Wynik spotkania ustalił w 76. minucie Polo. Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 3:1. Piłkarze Portland Timbers zagrają w półfinale turnieju MLS is back. Ich rywalem będzie Philadelphia Union.
Daniel Makarewicz02 Aug 2020 · 07:58