Asysta Krychowiaka w meczu Lokomotiwu. Wyraźne zwycięstwo drużyny Polaka

Shutterstock
W 13. kolejce rosyjskiej Priemjer Ligi Lokomotiw Moskwa wygrał u siebie z Arsienał Tuła 3:1. W zespole gospodarzy całe spotkanie rozegrał Grzegorz Krychowiak, który zaliczył asystę.
Faworytem tego spotkania był Lokomotiw i zgodnie z oczekiwaniami gospodarze objęli prowadzenie w 26. minucie. Na listę strzelców wpisał się Benedikt Howedes, który trafił głową.
Goście wyrównali jeszcze przed przerwą. Maxim Beljaev wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego i oddał skuteczny strzał głową.
W 70. minucie Lokomotiw ponownie prowadził. Grzegorz Krychowiak, który spędził na boisku cały mecz, przeprowadził indywidualną akcję z lewej strony pola karnego i sprzed linii końcowej boiska wycofał do Antona Miranczuka. Pomocnik gospodarzy mierzonym strzałem pokonał golkipera Arsenału.
Cztery minuty później Miranczuk ustalił wynik meczu na 3:1. Tym razem skutecznie zakończył indywidualną akcję.
W tabeli Lokomotiw jest drugi, ma na koncie 24 punkty. Arsenał natomiast jest jedenasty z dorobkiem 14 punktów.
W zespole z Moskwy zabrakło kontuzjowanego Macieja Rybusa.
Kamil Kaczmarek03 Nov 2018 · 14:16