Asysta Roberta Lewandowskiego. Bayern Monachium pokonał Herthę Berlin po dogrywce [WIDEO]

CosminIftode
Robert Lewandowski zaliczył asystę w wygranym przez Bayern Monachium 3:2 po dogrywce meczu z Herthą Berlin w Pucharze Niemiec.
Polak w ósmej minucie dogrywki przelobował bramkarza rywali, a piłkę z bliskiej odległości do siatki wpakował Kingsley Coman.
W regulaminowym czasie gry mieliśmy remis 2:2. Najpierw gospodarze szybko wyszli na prowadzenie za sprawą Mittelstadta. Chwilę później było już jednak 1:1. Bramkę zdobył Gnabry, a udział przy niej miał Robert Lewandowski. Po dośrodkowaniu do Polaka, momentalnie uderzył wspomniany Gnabry i pokonał bramkarza Herthy.
Tuż po przerwie Gnabry trafił na 2:1, wykańczając koronkową akcję Bawarczyków. Gospodarze tymczasem po raz kolejny doprowadzili wyrównania. Fatalny błąd Hummelsa, który za lekko wycofał piłkę do Ulreicha, wykorzystał Selke.
Jakub Kreśliński06 Feb 2019 · 23:04