Asysta roku w La Liga? Cudowne podanie Sergio Canalesa w kolejnym wygranym meczu Betisu [WIDEO]

Betis umacnia się w czołówce La Liga. Drużyna prowadzona przez Manuela Pellegriniego wygrała na wyjedzie z Espanyolem 4:1.
Prowadzenie objęli gospodarze. Już w 14. minucie gola dał im Raul de Tomas.
Później na boisku rządził już Betis. Jeszcze przed przerwą goście strzelili dwa gole. Najpierw z rzutu karnego wyrównał Borja Iglesias, a krótko póniej prowadzenie gościom zapewnił Guido Rodriguez.
Ozdobą meczu było to, co wydarzyło się w 53. minucie. Nie chodzi jednak o drugiego gola Iglesiasa, lecz o zjawiskową asystę Sergio Canalesa. Hiszpan kolegę z drużyny obsłużył cudownym podaniem piętą.
Goście wynik meczu ustalili w 76. minucie. Tym razem do bramki trafił Willian Jose, który na boisu pojawił się zaledwie dwie minuty wcześniej. Swoją drugą asystę zaliczył Fekir.
Betis dzięki zwycięstwu umocnił się na trzecim miejscu w tabeli. Ma teraz na koncie 40 punktów. Espanyol jest jedenasty.
Marcin Karbowski21 Jan 2022 · 22:54