Asysta Świerczoka w Lidze Europy. Łudogorec zremisował w Leverkusen [WIDEO]

MediaPictures.pl / shutterstock.com
Łudogorec Razgrad zremisował na wyjeździe z Bayeren Leverkusen 1:1 (0:0) w meczu 5. kolejki grupy A Ligi Europy.
Pierwszego gola na BayArena strzelił Marcelinho. Brazylijski pomocnika w 69. minucie wykorzystał podanie Jakuba Świerczoka i pewnym uderzeniem pokonał golkipera rywali.
Gospodarze doprowadzili do wyrównania w 85. minucie za sprawą trafienia Mitchella Weisera.
Mecz w wyjściowej jedenastce Łudogorca rozpoczęło dwóch polskich piłkarzy - Jakub Świerczok oraz Jacek Góralski. 25-letni napastnik opuścił boisko w 82. minucie, a Góralski przebywał na placu gry w pełnym wymiarze czasu.
W innym meczu tej grupy gracze AEK Larnaka pokonali na wyjeździe FC Zurich 2:1.
Liderem grupy A jest ekipa "Aptekarzy", która ma punkt przewagi na drugą w tabeli drużyną ze Szwajcarii. Na trzeciej pozycji plasuje się AEK Larnaka, natomiast ostatnie miejsce okupuje Łudogorec.