Asysta Thiago Cionka w meczu z AS Romą! Piękne dośrodkowanie reprezentanta Polski [WIDEO]

MediaPictures.pl/Shutterstock
SPAL pokonało AS Romę 2:1 w domowym meczu ligowym. Asystę przy pierwszym trafieniu gospodarzy zaliczył Thiago Cionek.
Bramka padła po ponad 20 minutach gry. Thiago Cionek idealnie dośrodkował w pole karne gości, a akcję wykończył Mohamed Fares.
Obie drużyny stworzyły jeszcze okazje do strzelenia gola, ale do przerwy wynik nie uległ zmianie. Warto przypomnieć, że jesienią 2018 r. SPAL sensacyjnie pokonało AS Romę 2:0.
Kilka minut po przerwie wyrównującą bramkę z rzutu karnego zdobył Perotti. Zaledwie cztery minut później gospodarze znów objęli prowadzenie - jedenastkę na gola zamienił Petagna.
Ostatecznie SPAL wygrało 2:1.