Asysta zapisana na konto Grzegorza Krychowiaka. Pewne zwycięstwo Lokomotiwu [WIDEO]

Vladimir Koshkarov/shutterstock.com
Wygrana Lokomotiwu Moskwa w 21. kolejce ligi rosyjskiej! "Parowozy" pokonały na wyjeździe Arsienał Tuła, a asystę zanotował Grzegorz Krychowiak.
Lokomotiw Moskwa odniósł kolejne ligowe zwycięstwo. Tym razem drużyna Grzegorza Krychowiaka i Macieja Rybusa pokonała Arsienał Tuła.
Obaj Polacy znaleźli się w wyjściowym składzie "Parowozów" na ten mecz. Samo starcie miało dość zacięty przebieg. Przez długi czas żadna z drużyn nie była w stanie objąć prowadzenia.
Zmieniło się to jednak w 71. minucie gry. Wówczas pokazał się Grzegorz Krychowiak. Polak podał do Fiodora Smołowa, a ten podprowadził piłkę i trafił do siatki.
Tym samym Krychowiak zanotował drugą asystę w tym sezonie ligi rosyjskiej. 30-latek ma na koncie także cztery gole.
Ekipa "Parowozów" ostatecznie wygrała na boisku rywala 3:0. W 75. minucie na listę strzelców wpisał się Cerqueira. Tuż przed końcem wynik spotkania ustalił zaś Zhemaletdinov.
Lokomotiw obecnie zajmuje siódme miejsce w ligowej tabeli. Na swoim koncie ma 34 punkty. Arsienał jest przed ostatni, do tej pory uzbierał zaledwie 14 "oczek".
Daniel Makarewicz08 Mar 2021 · 13:53