Atalanta Bergamo straciła punkty w Rzymie. Efektowny gol dla AS Romy [WIDEO]

LiveMedia / Press Focus
Atalanta Bergamo nie wykorzystała okazji, by wskoczyć na drugie miejsce w tabeli Serie A. Drużyna prowadzona przez Gian Piero Gasperiniego zremisowała na wyjeździe z Romą 1:1.
To Atalanta strzeliła pierwszego gola. W 26. minucie prowadzenie dał jej Rusłan Malinowski. Ukrainiec ostatnio jest w rewelacyjnej formie - do bramki trafił też w niedzielnym spotkaniu z Juventusem.
Sprawy dla gości skomplikowały się w 69. minucie. Drugą żółtą kartkę otrzymał wówczas Robin Gosens. Atalanta musiała kończyć spotkanie w osłabieniu.
Roma wyrównała w 75. minucie. W środku pola nieatakowany przez żadnego z rywali był Bryan Cristante, który zdecydował się na uderzenie z 30 metrów. Kopnął bardzo mocno, płasko i... nie do obrony.
Już w doliczonym czasie czerwoną kartkę zobaczył gracz Romy. Sędzia wyrzucił z boiska Ibaneza.
Atalanta po remisie jest trzecia w tabeli, ale ma tyle samo punktów, co czwarty Juventus. Roma jest siódma. Do strefy Ligi Mistrzów brakuje jej już dziesięciu punktów.
Marcin Karbowski22 Apr 2021 · 20:24