Athletic Bilbao zremisowało z Valencią przed własną publicznością

imagestockdesign / shutterstock.com
Athletic Bilbao zremisował u siebie z Valencia CF 1:1 (0:1) w najciekawiej zapowiadającym się środowym meczu 26. kolejki hiszpańskiej Primera Division.
Na Estadio San Mames prowadzenie przyjezdnym do przerwy zapewnił efektownym strzałem z dystansu Francuz Geoffrey Kondogbia.
Jeszcze w pierwszej połowie mógł wyrównać Aritz Aduriz, ale zmarnował rzut karny. Cztery minut po zmianie stron "Los Leones" dopięli jednak swego i skutecznym uderzeniem zza linii pola karnego popisał się Oscar de Marcos.
Zespół z Kraju Basków już po raz jedenasty w tym sezonie podzielił się punktami z rywalami i plasuje się na dwunastej pozycji w tabeli. "Nietoperze" natomiast zremisowali dopiero piąty mecz w bieżących rozgrywkach i umocnili się nieznacznie na czwartej lokacie w klasyfikacji.