Atlanta United - Real Salt Lake: Kolejna wygrana gospodarzy. Wynik meczu, składy i bramki

Kolejne zwycięstwo Atlanty United
Jamie Lamor Thompson/Shutterstock
Atlanta United pokonała przed własną publicznością Real Salt Lake 2:0 (1:0) w niedzielnym meczu amerykańskiej ligi MLS.
Pierwszego gola na Mercedes-Benz Stadium strzelił Julian Gressel. Niemiecki pomocnik w 37. minucie dopadł o piłki zagranej przez Miguela Almirona i zdołał umieścić ją w siatce.
Gospodarze powiększyli prowadzenie w 61. minucie. Wówczas Gressel dośrodkował piłkę do Hector Villalba i pewnym uderzeniem pokonał golkipera rywali.
Poopieczni Gerardo Martino wygrali trzeci z rzędu, a 19. w tym sezonie ligowy mecz i z dorobkiem 63 punktów są liderem Konferencji Wschodniej.
Zespół prowadzony przez Mike'a Petke'a zanotowali 11. porażkę w trwających rozgrywkach, uzbierali dotąd 45 "oczek", co daje im aktualnie 5. pozycję w tabeli Konferencji Zachodniej.