Atlanta United wygrała u siebie DC United

Jamie Lamor Thompson/Shutterstock
Atlanta United wygrała u siebie DC United 2:0 w niedzielnym meczu amerykańskiej Major League Soccer. Obie bramki padły w samej końcówce spotkania.
Bardzo długo na Mecedens-Benz Stadium był bezbramkowy remis. W 73. minucie Atlanta mogła wyjść na prowadzenie, ale rzutu karnego nie wykorzystał Josef Martinez.
Gospodarze objęli prowadzenie w 89. minucie za sprawą Pity'ego Martineza. W doliczonym czasie gry wygraną przypieczętował Josef Martinez.
Zespół ze Stanu Georgia zdobył 36 punktów w 22 meczach. Zajmuje drugie miejsce w Konferencji Wschodniej. W następnym spotkaniu zmierzy się na wyjeździe z Los Angeles FC.
Natomiast ekipa ze stolicy plasuje się na trzeciej pozycji z 35 "oczkami" w 23 meczach. Kolejny rywalem DC United będzie na wyjeździe Chicago Fire.