Atletico bezlitosne dla Las Palmas! Świetna przewrotka Koke, Oblak obronił karnego [VIDEO]

atleticodemadrid.com
Osłabione brakiem zawieszonego Antoine Griezmanna Atletico pokonało na wyjeździe Las Palmas aż 5:1. Ozdobą meczu były dwie bramki Koke.
Mecz zaczął się bardzo dobrze dla fanów Atletico. Jeszcze nie wszyscy kibice zdążyli usiąść na swoich krzesełkach na trybunach, gdy przyjezdni prowadzili już 2:0. Najpierw, w 3. minucie, wynik meczu otworzył Angel Correa, a półtorej minuty później po strzale Yannicka Carrasco podopieczni Diego Simeone cieszyli się z dwubramkowego prowadzenia.
Gospodarze w 58. minucie zdobyli bramkę kontaktową po strzale głową Jonathana Calleriego. Wszelkiej nadziei kibiców Las Palmas pozbawił jednak Koke, który strzelił dwie bramki. Pierwszą zdobył kapitalnym uderzeniem zza pola karnego, natomiast drugą - po efektownej przewrotce.
Goście mieli jeszcze szansę na zmniejszenie rozmiaru porażki, ale Jonathan Viera nie wykorzystał karnego, którego świetnie obronił Oblak. Wynik meczu ostatecznie ustalił Thomas Partey w 88. minucie.
Źródło: własne/Twitter