Atletico gorsze od Villarrealu. Świetne zagranie Moraty zatrzymane przez bramkarza [WIDEO]

Atletico Madryt uległo przed własną publicznością Villarrealowi 0:2 w pierwszym wieczornym meczu La Liga. Gole dla gości strzelali Yeremy Pino oraz Gerard Moreno..
Pierwsza połowa starcia zespołów, które rozpoczęły nowy sezon La Liga od wysokich zwycięstw, nie dostarczyła większych emocji. Swoich szans nie wykorzystali zarówno Alvaro Morata, jak i Gerard Moreno (trafił piłką w słupek).
Villarreal rozstrzygnął losy spotkania w 73. minucie gry, kiedy fatalny błąd debiutującego przed nowymi kibicami Nahuela Moliny zamienił na bramkę Yeremy Pino.
Atletico mogło szybko odrobić straty. Bramkarza Villarrealu, Geronimo Rullego, po strzale głową rezerwowego Matheusa Cunhy, uratował słupek, po czym argentyński golkiper w niesamowity sposób obronił dobitkę Yannicka Carrasco.
W doliczonym czasie gry czerwoną kartką ukarany został jeszcze antybohater meczu, Molina, który uderzył bez piłki Alexa Baenę. W samej końcówce wynik na 2:0 dla "Żółtej Łodzi Podwodnej" ustalił jeszcze Gerard Moreno.
Wygrywając na Civitas Metropolitano, Villarreal dołączył do grona zespołów, które rozpoczęły rozgrywki La Liga od dwóch zwycięstw.
Wojciech_Falenta 21 Aug 2022 · 21:29