Atletico - Huesca: Pogrom! Wynik, składy, strzelcy goli

Primera Division: Atletico rozbiło beniaminka
Sergiy Kozin / Shutterstock.com
Atletico Madryt rozbiło przed własną publicznością SD Huesca 3:0 (3:0) w meczu 6. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division.
Na Estadio Wanda Metropolitano prowadzenie gospodarzom zapewnił z bliska po szesnastu minutach gry Antoine Griezmann. Francuzowi świetnie zagrywał w polu karnym Diego Costa.
Niespełna kwadrans później podwyższył uderzeniem z dystansu Ghańczyk Thomas Teye Partey, a po kolejnych czterech minutach na listę strzelców wpisał się również Koke.
Po zmianie stron tempo gry spadło i kibice nie oglądali już więcej goli. "Rojiblancos" po trzecim zwycięstwie w sezonie awansowali na trzecie miejsce w tabeli.
Beniaminek z Aragonii doznał natomiast czwartej porażki z rzędu i spadł na osiemnastą lokatę w klasyfikacji.
Kamil Kaczmarek26 Sep 2018 · 07:09