Atletico Madryt nie odpuszcza! Drużyna Diego Simeone znów liderem La Liga [WIDEO]

Focus Images / Press Focus
Atletico Madryt wróciło na pozycję lidera La Liga. Drużyna Diego Simeone wygrała z Huescą 2:0.
Gospodarze objęli prowadzenie w 39. minucie. Piłkę na linii pola karnego otrzymał Correa, odwrócił się w kierunku bramki, wymanewrował jednego z obrońców i płaskim uderzeniem trafił do siatki. Bramkarz gości nie był w stanie skutecznie interweniować - zmylił go rykoszet.
Atletico kontrolowało grę i nie dopuszczało rywali do sytuacji strzeleckich. Huesca przez cały mecz oddała zaledwie trzy uderzenia w kierunku bramki.
Gospodarze przypieczętowali swoje zwycięstwo w 80. minucie. Wynik meczu ustalił wówczas Carrasco. Belg z bliska wykończył podanie Llorente.
Atletico prowadzi w lidze z trzema punktami przewagi nad drugim Realem. Huesca zajmuje osiemnaste miejsce.
Marcin Karbowski22 Apr 2021 · 20:53