Atletico Madryt straciło zwycięstwo w doliczonym czasie. Falcao strzelił gola byłemu klubowi [WIDEO]

Gustavo Vallente/Pressfocus
Koniec zwycięskiej passy Atletico Madryt w La Liga. Drużyna Diego Simeone zremisowała u siebie z Rayo Vallecano 1:1.
Atletico prowadziło od 20. minuty. W pole karne dośrodkował Antoine Griezmann, a Alvaro Morata strzałem bez przyjęcia zaskoczył bramkarza gości.
Gospodarzom jeden gol nie starczył do odniesienia zwycięstwa. Rayo doprowadziło do wyrównania w drugiej minucie doliczonego czasu. Rzut karny na gola zamienił Radamel Falcao.
Kolumbijczyk nie manifestował radości z powodu swojego trafienia. W przeszłości przez dwa lata z powodzeniem grał w Atletico.
Drużyna Simeone zajmuje trzecie miejsce w tabeli La Liga, ale może je stracić po dokończeniu kolejki. Rayo jest dziesiąte.
Marcin Karbowski18 Oct 2022 · 23:02