Atletico Madryt tylko zremisowało z Leganes

charnistr / shutterstock.com
W 11. kolejce La Liga CD Leganes zremisowało na własnym boisku z Atletico Madryt 1:1. Goście w lidze są niepokonani już od ośmiu spotkań.
Walczący o mistrzostwo Hiszpanii piłkarze Atletico byli faworytem tego spotkania i od 69. minuty wszystko wskazywało na to, że goście zgarną komplet punktów.
Wówczas zespół z Madryt objął prowadzenie po golu Antoine Griezmanna, który strzelił pięknego gola z rzutu wolnego.
Gospodarze wyrównali w 82. minucie za sprawą Guido Carrillo. Argentyńczyk trafił do siatki po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.
Punkt wywalczony przeciwko Atletico jest bardzo cenny dla walczącego o utrzymanie Leganes. Podopieczni Mauricio Pellegrino zajmują osiemnaste miejsce z dorobkiem 9 puntów. Atletico jest natomiast wiceliderem, ma na koncie 20 punktów.