Atletico Madryt wygrało z Gironą. Gole w końcówce meczu

Jose Breton- Pics Action / shutterstock.com
Atletico Madryt pokonało przed własną publicznością Girona FC 2:0 (0:0) w pierwszym wtorkowym meczu 30. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division.
Kibice zgromadzeniu na Estadio Wanda Metropolitano długo czekali na gola swoich pupili. Sześć minut przed zmianą stron Koke przymierzył z dystansu w poprzeczkę, a niespełna dwadzieścia minut po przerwie Gorka Iraizoz obronił niebezpieczny strzał Saula Nigueza.
Niemoc "Rojiblancos" przełamał dwanaście minut przed końcem Diego Godin. Urugwajczyk skutecznym uderzeniem głową zapewnił drużynie z Kastylii prowadzenie.
Osiemnaste zwycięstwo w sezonie, po którym podopieczni Diego Simeone umocnili się na drugiej pozycji w tabeli, przypieczętował jeszcze w doliczonym czasie gry Francuz Antoine Griezmann, który popisał się efektownym lobem.
Zespół z Katalonii natomiast doznał trzeciej porażki w czterech ostatnich spotkaniach i spadł na czternastą lokatę w klasyfikacji.
Kamil Kaczmarek02 Apr 2019 · 21:42