Atletico Madryt z wygraną po golu w doliczonym czasie gry

bestino / shutterstock.com
Atletico Madryt wygrało u siebie z Athletikiem Bilbao 3:2 w sobotnim meczu 12. kolejki hiszpańskiej La Liga. "Rojblancos" gola na wagę zwycięstwa strzelili w doliczonym czasie gry.
Do przerwy prowadziła drużyna z Kraju Basków po trafieniu Inakiego Williamsa. W 61. minucie do remisu doprowadził Thomas, ale po chwili znów prowadzili goście, bo drugi raz na listę strzelców wpisał się Williams.
Końcówka spotkania należała do drużyny ze stolicy. W 80. minucie na 2:2 trafił Rodrigo. W doliczonym czasie gry, po dośrodkowaniu piłki w pole karne, ta trafiła do Antoine'a Griezmanna, który zagrał ją tuż przed bramkę, gdzie głową do siatki skierował ją Diego Godin.
Podopieczni Diego Simeone po tej wygranej zajmują drugie miejsce w tabeli z ze zdobytymi 23 punktami. Mają jeden mniej od liderującej FC Barcelony, która w niedzielę zagra z Betisem Sewilla. Atletico w następnej kolejce zagra właśnie z "Dumą Katalonii".
Natomiast Athletic plasuje się na 17. pozycji z 10 "oczkami" na koncie. Jego kolejnym rywalem będzie Getafe CF.