Atletico rozgromiło Celtę, dwa gole Griezmanna [VIDEO]

Christian Bertrand/Shutterstock
Atletico Madryt pokonało na wyjeździe Celtę Vigo aż 4:0 w meczu 3. kolejki hiszpańskiej La Liga. Była to pierwsza wygrana drużyny Diego Simeone w bieżących rozgrywkach.

Wszystkie gole zostały strzelone w drugiej połowie spotkania. Wynik otworzył w 53. minucie Koke. Następnie dwa trafienia zanotował Antoine Griezmann. Najpierw pokonał bramkarza rywali po uderzeniu głową w 73 minucie spotkania.

Potem ponownie po uderzeniu głową wpisał się na listę strzelców w 81 minucie. Rezultat ustalił w samej końcówce Angel Correa.

Zespól z Vicente Calderon po trzech rozegranych meczach ma na swoim koncie pięć punktów i zajmuje czwarte miejsce w ligowej tabeli. Natomiast drużyna z Estadio Balaidos, dla której była to trzecia z rzędu porażka, jest ostatnia.