Atletico wygrywa, dwie bramki Griezmanna

Piłkarze UD Las Palmas przegrali przed własną publicznością z Atletico Madryt 0:3 (0:1) w niedzielnym spotkaniu 20. kolejki hiszpańskiej Primera Division.

Kibice zgromadzeni na Estadio de Gran Canaria na pierwsze trafienie w tym meczu czekali do 17. minuty. Na listę strzelców wpisał się wówczas Filipe Luis. Brazylijczyk pokonał bramkarza gospodarzy mocnym strzałem z narożnika pola karnego.

Po przerwie prowadzenie gości podwyższył Antoine Griezmann, któremu asystował Koke. W końcówce rywalizacji Francuz podwoił swój dorobek strzelecki i tym samym ustalił wynik spotkania.

Atletico zajmuje aktualnie pierwszą pozycję w tabeli Primera Division. Podopieczni Diego Simeone mają na swoim koncie 47 punktów, z kolei Las Palmas zdobyło do tej pory 18 "oczek" i znajduje się na 16. miejscu.