Atletico zremisowało z Celtą. Gol Alvaro Moraty

sbonsi / Shutterstock.com
Celta Vigo zremisowała u siebie z Atletico Madryt 1:1 (0:1) w meczu 35. kolejki La Liga. Dla obu zespołów to już 15 podział punktów w tym sezonie.
Goście spotkanie rozpoczęli od mocnego uderzenia. Już w 1. minucie Alvaro Morata trafił do siatki z kilku metrów.
Gospodarze wyrównali na początku drugiej połowy. Francisco Beltran uderzył z linii pola karnego i trafił tuż przy słupku. Dla pomocnika to pierwsza bramka w tym sezonie.
Dla obu zespołów to piętnasty remis w tym sezonie. Atletico jest trzecie, ma na koncie 63 punkty i obecnie może pochwalić się serią trzynastu ligowych meczów bez porażki.
Celta natomiast nie wygrała czwartego spotkania z rzędu, ma w dorobku 36 punktów i jest na piętnastej pozycji w tabeli La Liga.
Marcin Karbowski08 Jul 2020 · 00:02