Atomowy strzał Naldo! 126 km/h! Schalke wyraźnie lepsze od BVB w hicie Bundesligi! [VIDEO]

Ververidis Vasilis / Shutterstock.com
Schalke 04 Gelsenkirchen pokonało Borussię Dortmund 2:0 (0:0) w meczu 30. kolejki niemieckiej ekstraklasy.
Na Veltins-Arena pierwszego gola dla gospodarzy strzelił Jewhen Konoplanka. Reprezentant Ukrainy w 50. minucie skutecznie wykończył kontrę swojego zespołu.
W 82. minucie na listę strzelców wpisał się także Naldo, który zdecydował się na oddanie strzału bezpośrednio z rzutu wolnego. Piłka po atomowym uderzeniu wpadła do bramki.
Całe spotkanie w barwach ekipy z Dortmundu rozegrał Łukasz Piszczek, który w 61. minucie został ukarany żółtą kartką. Był to 20. ligowy występ reprezentanta Polski w trwających obecnie rozgrywkach.
Zawodnicy Domenico Tedesco zajmują obecnie drugie miejsce w tabeli Bundesligi, z kolei podopieczni Petera Stogera plasują się na czwartej pozycji.