Atromitos zgarnął trzy punkty, krótki występ Korta

asinfo
PAE Atromitos wygrał u siebie z Panioniosem Ateny 3:0 w meczu 23. kolejki greckiej ekstraklasy. W zespole gospodarzy sześć minut rozegrał Dawid Kort.
Pierwszego gola dla Atromitosu strzelił w 18. minucie Efthymios Koulouris, który ma w tym sezonie już 16 trafień. Gospodarze wygrywali 2:0 po samobójczej bramce Yaya Banany.
Rezultat spotkania na 3:0 ustalił w 53. minucie Clarck Nsikulu. Dla zawodnika z Demokratycznej Republiki Konga to gol numer trzy w bieżących rozgrywkach.
W zespole z Peristeri Stadium w 84. minucie na placu gry pojawił się Dawid Kort. Polak, który w lidze greckiej gra od początku rundy wiosennej zaliczył trzy występ.
W tabeli Atromitos jest trzeci z dorobkiem 43 punktów. Panionios zajmuje dziesiątką lokatę, ma na koncie 26 punktów.