Audi Cup: Milik zmarnował karnego! Porażka Napoli z Atletico [VIDEO]

sscnapoli.it
Zespół Napoli przegrał z Atletico Madryt 1:2 w półfinale Audi Cup. Turniej rozgrywany jest w Monachium.
Arkadiusz Milik zagrał w meczu do 64. minuty. W pierwszej połowie Polak podszedł do rzutu karnego, który został podyktowany za faul na Callejonie. Polski piłkarz uderzył jednak blisko środka bramki i bramkarz Atletico bez większych problemów odbił strzał.

Bramki padły dopiero po przerwie. Najpierw dla Napoli trafił Callejon, jednak Atletico zdołało się podnieść i odrobić straty, a potem wyjść na prowadzenie. Uderzenie Torresa i Vieto znalazły drogę do bramki Reiny i to ekipa z Madrytu cieszyła się ze zwycięstwa w meczu.
Na boisku pojawił się również Piotr Zieliński. Polak wszedł na murawę w 64. minucie spotkania.
Bramki: 73. Torres, 81. Vietto – 56. Callejon
Składy drużyn:
Atlético Madryt: Oblak – Juanfran (75. Vrsaljko), Godin, Savić (76. Kranevitter), Filipe Luis (76. Gimenez) – Gabi (74. Vietto), Koke, Gaitan (64. Thomas), Carrasco – Griezmann (77. Lucas), Torres (75. Correa)

SSC Napoli: Reina – Hysaj (74. Maggio), Albiol (64. Koulibaly), Chiriches (74. Maksimović), Ghoulam (74. Rui) – Allan (64. Rog), Hamsik (64. Zieliński), Jorginho (74. Diawara) – Callejon (64. Ounas), Milik (64. Mertens), Insigne (74. Giaccherini)