Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?

Austria pokonana! Polska wciąż z szansami na awans

27 kwi 2016 | 22:51 2
Źródło zdjęcia: katatonia82, Shutterstock
Polacy odnieśli kolejne zwycięstwo - tym razem pokonali Austrię 1:0 - i wciąż mają szanse na drugie miejsce w grupie oraz na awans do światowej elity.

Biało-czerwoni już w pierwszej tercji objęli prowadzenie. W 12 minucie doskonałą akcję przeprowadzili Aron Chmielewski z Grzegorzem Pasiutem i ten drugi zamienił ją na bramkę.

W drugiej tercji sporą przewagę mieli nasi zawodnicy, którzy na niewiele pozwalali rywalom z Austrii. Grali ofensywnie, mieli przewagę, a przeciwnicy tylko czasami kontrowali.

Trzecia odsłona to już umiejętna gra w obronie Polaków, którzy dowieźli te wynik do końca meczu. Dzięki wygranej polscy hokeiści wciąż pozostają w grze o awans do światowej elity. Żeby tak się stało Słowenia musi wygrać z Austrią, Włosi z Koreą Południową, a Polska musi pokonać Japonię i strzelić minimum dwie bramki więcej od Włochów.

0
Prawda? Zawsze mi się podobały takie opisy, a ten tutaj jest jeszcze nawet logiczny :) No nic, mają szansę, jak zagrają tak jak ze Słowenią to swój plan zrobią. Zobaczymy czy możemy liczyć Słoweńców i Włochów.
Edytuj (jeszcze przez {{minuteUnit}})
Ranking

Bukmacherzy

Odbierz 20zł bez depozytu za samą rejestrację, a następnie dokonaj pierwszej wpłaty i zgarnij bonus 100% do 500zł!
20zł za rejestrację i 1000zł od depozytu na start, a do tego mnóstwo promocji okolicznościowych!