W trakcie
Nadchodzące
Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące

Autor reportażu Superwizjera: Wisłą rządzą bandyci

Wisła Kraków
Źródło zdjęcia: Piotr Drabik / shutterstock.com

Telewizja TVN24 wyemitowała materiał o związkach gangsterów z Wisłą Kraków. Szymon Jadczak, autor reportażu, nie ma wątpliwości, że klubem rządzą bandyci.

Dziennikarz Superwizjera w swoim materiale wyliczył jedenaście przesłanek świadczących o związkach między Wisłą a gangiem Sharksów.

Według Jadczaka formalnie nie można mówić o rządach gangsterów w klubie, bo nie potwierdzają tego dokumenty, ale sytuacja jest jednoznaczna.

- Każda osoba związana z klubem, z którą rozmawiałem przyznaje, że klubem rządzą bandyci - mówi Jadczak w rozmowie z Markiem Wawrzynowskim ze Sportowych Faktów.

Zdaniem dziennikarza TVN sprawa jest delikatna, bo osoby, które mają rozeznanie w sytuacji wewnątrz klubu, boją się o niej mówić.

- Wiem o kilku osobach, które pracowały w klubie i ich praca kończyła się w ten sposób, że zostały pobite. W swoim materiale opisuję działacza, który buntował się przeciwko przejęciu Wisły i spalono mu samochód. Sprawa została oczywiście umorzona - przyznaje Jadczak.

Według dziennikarza poszkodowani nie chcą zeznawać, bo są zastraszani. Za wszystkim stoi Paweł M., pseudonim "Misiek", szef grupy Wisła Sharks, który zasłynął z rzucenia noża na boisko w trakcie meczu Wisły z Parmą w 1998 roku. Ostrze zraniło głowę Dino Baggio, a Wisła w konsekwencji tego zajścia została wykluczona z kolejnego sezonu europejskich pucharów.

Wisła zarzuty przedstawione w Superwizjerze nazywa "kłamliwymi". Damian Dukat, były wiceprezes klubu, zapowiedział już, że odda sprawę do sądu. - Nie jestem ani groźnym, ani poszukiwanym przestępcą. Nie ciąża na mnie żadne zarzuty ani wyroki - zapewnia Dukat.

Źródło: Sportowe Fakty
Wszystkie

Sportbuzz

Dyskusja

84
18 wrz 2018 | 13:07
-6
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Nie wiem czy ktoś z was oglądał ten reportaż. Oglądałem i nadziwić się nie mogłem jakie brednie gość opowiada. Podsumowaniem tych bredni był opis jak dwóch szefów bojówki i zarazem jak twierdzi właścicieli klubu którzy co mówił wcześniej obracają milionami, a 25 koła wyciągają z kieszeni żeby dać komuś na wózek, jadą do marketu Porsche! po to żeby ukraść trzy maczety!!!!! Kurw.... ludzie przecież oni mając tyle szmalu mogliby odtworzyć sobie produkcję tych maczet . Jechali po trzy maczety żeby ukraść mając tyle szmalu i do tego pokazując się z tymi maczetami??? Musieli by być debilami większymi niż Stachu z filmu Vegi!!!! Ale tacy debile nie byli by w stanie przejąć klubu bo do tego trzeba trochę inteligencji. Mówi też że bali się o to czy Sarapata poradzi sobie i będzie umiała się wysławiać. Kurw!!!! Ludzie tylko bezmózg może coś takiego powiedzieć o człowieku który kończył studia i do tego prawnicze gdzie elokwencje jest podstawą zawodu!!!! Jak tacy mocarze dopuścili do sprzedania klubu gościowi któy z klubu wyciągnął kupę kasy??? TVN powinno za tak manipulacyjny materiał powinni odpowiedzieć przed prawem.
19 wrz 2018 | 13:05
(Edytowany)
Her_kules właśnie widać jak oglądałeś. Oni poszli celowo ukraść ten meczety żeby ich złapano.
+1
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Her_kules właśnie widać jak oglądałeś. Oni poszli celowo ukraść ten maczety żeby ich złapano.
17 wrz 2018 | 23:15
-10
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Wszystkie wypowiedzi antytvn same minusy przypadek hahaha? Może meczyki to też lewusy
17 wrz 2018 | 23:07
+7
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Z tego wniosek : zeby Legia lepiej grala,nalezy oddac klub w rece klubowych bandytow.
17 wrz 2018 | 21:01
(Edytowany)
Nie jestem za żadną stacją TVN TVP ani Polsatem. Miałem okazję pracować kiedyś w Krakowie. Miałem i mam do.dzisiaj dobry kontakt z kibicami i Wisły Kraków i Cracovii ale tymi normalnymi . Którzy boją się o własne dzieci . Bo w podstawówce są już wciągane w walki.gangów. Mieszkałem przez puł roku w siedzibie Wisły Kraków . I faktycznie jest tam patologia. Ściany wyklejone nalepkami z nienawiścią , totalny syf , strach chodzić. Tak to.jest jak państwo Polskie nic z tym nie robi przez tyle lat. Tu mowa o wszystkich rządach. Policja nie ma instrumentów do tego by skutecznie z tą patologią walczyć. A ci którzy się oburzają smi sobie zaprzeczają. Bo dobrze wiedzą że tak jest. I nie chodzi tu tylko o Kraków ale cały kraj. Na stadionach jest mało piosenek o chwale klubu tylko wyzwiska , straszenie , obrażanie.
+11
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Nie jestem za żadną stacją TVN TVP ani Polsatem. Miałem okazję pracować kiedyś w Krakowie. Miałem i mam do.dzisiaj dobry kontakt z kibicami i Wisły Kraków i Cracovii ale tymi normalnymi . Którzy boją się o własne dzieci . Bo w podstawówce są już wciągane w walki.gangów. Mieszkałem przez pół roku w siedzibie Wisły Kraków . I faktycznie jest tam patologia. Ściany wyklejone nalepkami z nienawiścią , totalny syf , strach chodzić. Tak to.jest jak państwo Polskie nic z tym nie robi przez tyle lat. Tu mowa o wszystkich rządach. Policja nie ma instrumentów do tego by skutecznie z tą patologią walczyć. A ci którzy się oburzają smi sobie zaprzeczają. Bo dobrze wiedzą że tak jest. I nie chodzi tu tylko o Kraków ale cały kraj. Na stadionach jest mało piosenek o chwale klubu tylko wyzwiska , straszenie , obrażanie.
17 wrz 2018 | 23:14
+4
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Policja jak najbardziej ma instrumenty aby walczyć z patologią na stadionach. Tylko, że od kilku lat kibole są traktowani przez naszą prawicę jako wzór patriotyzmu. To się zaczęło gdy PiS był w opozycji. A teraz, gdy PiS jest u władzy, kibole są nietykalni. Parasol ochronny roztacza nad nimi także Kościół, słynne pielgrzymki kiboli na Jasną Górę. Temat kibolstwa na stadionach jest jak najbardziej do ogarnięcia, skoro Margaret Thatcher potrafiła rozprawić się z brytyjską bandyterką to i my powinniśmy dać radę. Tylko trzeba chcieć. Niestety, w obecnej sytuacji politycznej w Polsce jest to niemożliwe.
17 wrz 2018 | 15:19
-24
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
TVN zmanipulowała materiał. Damian Dukat został przedstawiony jako przestępca, pokazano go z zasłoniętymi oczami i posługiwano się zwrotem Damian D. podczas kiedy nie ciąża na nim żadne zarzuty i nie ma żadnego powodu aby nie mógł być oficjalnie przedstawiony jako osoba publiczna. Według mnie sprawa śmierdzi chęcią wrogiego przejęcia klubu co tłumaczyło by moment w którym ukazuje się kolejny reportaż. TVN atakuje Wisłę wtenczas kiedy gra zespołu zaczyna przynosić dobre efekty, a to oznacza że ktoś nie chce aby klub odbił się i wyszedł na prostą.. Tylko teraz jest pytanie na czyje zlecenie działa TVN. Nie każdy pewnie wie ale TVN pierwsze kroki działania zaczynał w Krakowie. Sparafrazuje dziennikarza TVN. Formalnie nie można mówić o próbie wrogiego przejęcia klubu, bo nie potwierdzają tego dokumenty, ale sytuacja jest jednoznaczna.TVN to taki bandyta który pracuje na zlecenia różnych grup od polityki poprzez biznes kończąc na mafii.. Formalnie nie ma na to dokumentów ale wszystko na to wskazuje. :-)
17 wrz 2018 | 15:09
+23
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Bandyci psują polskie kluby. Mam nadzieję że kiedyś zakończy się ta chora nienawiść w ekstraklasie.
17 wrz 2018 | 15:07
(Edytowany)
Polska liga to dno.Wieloma klubami,nie Tylko Wisłą zarządza szeroko pojęta patologia.Za wszystkim stoją pieniądze.Kluby są tylko przykrywką,pralnia pieniędzy bo z poziomem sportowym nie ma to nic wspólnego.Rząd umywa ręce tak samo pzpn.Jest juz gorzej niż w latach 90.A teraz zobaczmy jaką mamy społeczność pod względem intelektu.Idioci minusują ,na poziomie plusują.Pozdro dla kumatych.
+21
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Polska liga to dno.Wieloma klubami,nie Tylko Wisłą zarządza szeroko pojęta patologia.Za wszystkim stoją pieniądze.Kluby są tylko przykrywką,pralnia pieniędzy bo z poziomem sportowym nie ma to nic wspólnego.Rząd umywa ręce tak samo pzpn.Jest juz gorzej niż w latach 90.A.Pozdro dla kumatych.
17 wrz 2018 | 13:38
-21
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Smieszne to tym bardziej ze jak niby rzadza bandyci ,a Wisla jest liderem !. Widac pilkarzy umieja zmotywowac do lepszej gry i wynikow niz bizmesmeni.
17 wrz 2018 | 12:36
+32
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
I taki debil jak ten cały Misiek biega po wolności ....koleś , który rzuca nożem w piłkarza jest gloryfikowany przez bandę imbecyli o podobnym ilorazie inteligencji a reszta która może się pochwalić posiadaniem mózgu jest zastraszana....Polska to dziwny kraj a Kraków to miasto, które pomimo pięknej historii jest we władaniu karków z siłki którym przyświeca kult siły. Maczety Sebastiany Kariny Kraków debilizmem silny.
17 wrz 2018 | 11:10
-3
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
też mi nowina, a którym klubem nie rządzą?
17 wrz 2018 | 10:25
-36
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Jeżeli nie odbija się to źle na poziomie sportowym drużyny to niech sobie "rządzi" kto chce. Na chwilę obecną Wisła jest liderem ligi i grają najładniejszą piłkę w Polsce. Misiek i jego ekipa nie jest w Wiśle od wczoraj więc takie superwizjery mogą sobie w dupę wsadzić. Jak pan Jadczak uważa, że coś jest nie tak to niech to zgłosi do prokuratury a jak nie ma dowodów to niech wypierdala na drzewo.
18 wrz 2018 | 01:09
-12
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Tylko tyle minusów? Słabo się postaraliście.Jebani znafcy...
17 wrz 2018 | 08:01
+21
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
To nie jedyny klub ktorym rzadza bandyci.
17 wrz 2018 | 07:40
-42
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
TVN to gówno nie telewizja propaganda ale bandyci dobrze widać rządzą klubem lider lepsi od profesjonalistów
17 wrz 2018 | 02:06
+51
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
I takie rzeczy w milicyjnym klubie? Kiszczak sie w grobie przewraca.
17 wrz 2018 | 08:50
+18
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
a Kiszczak i milicyjna banda to nie bandyci
17 wrz 2018 | 00:23
-30
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Szuje TVN - KODowskie chyba śpią bo nikt nie minusuje!! :-))) Nie pracują na dwie zmiany??? Minusujcie gnoje czekam. :-)))) No tak pracują osiem godzin nie więcej.
17 wrz 2018 | 00:19
-26
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Według Jadczaka formalnie nie można mówić o rządach gangsterów w klubie, bo nie potwierdzają tego dokumenty, ale sytuacja jest jednoznaczna. Tak to można napisać o każdym człowieku. Metoda jaką posługuje się ten dziennikarz TVN wywodzi się rodem z komuny czyli ZSRR które szkoliło Polskich oficerów służb. Czyli to oskarżony musi udowodnić że jest niewinny a oskarżający nic nie musi.
Założenie że ktoś jest oszustem funkcjonowało w skarbówce. To petent musiał ciągle udowadniać że jest czysty. Choć powinno być na odwrót to skarbówka powinna najpierw przedstawić dowody na oszustwo.
Komunistyczna metoda którą wykorzystuje ten dziennikarz wiedzie prostą droga do tych którzy ją znają na wylot. Czyli facet pracuje na zamówienie z określonymi wytycznymi. Ktoś chce przejąć wrogo Wisłę i robi pod górkę ekipie zarządzającej? Gówniana sprawa i zawsze wychodzi kiedy Wisła zaczyna się odbijać swoją grą od dna. Nie wierzę w to że gdyby w Wiśle jakieś gangi miały wpływ na działalność klubu to biuro śledcze by się tylko przyglądało. Nie wierzę w to że te środowiska są przez służby policyjne nie inwigilowane i kontrolowane. Może pod akcją TVN kryje się zupełnie coś innego niż się wydaje? trudno uwierzyć że policja nie inwigiluje środowisk kiboli od samego dołu po sam szczyt. trudno uwierzyć ze facet skazany a obecnie na wolności nie był obserwowany. Już był nalot na Wisłę policji który nic nie wykazał. Na czyje zlecenie pracuje TVN i jaki jest prawdziwy tego cel? TVN to wyjątkowo szemrana stacja mająca związki z wszelkimi grupami o antypolskim charakterze. To chyba każdy wie i od ich informacji należy uciekać jak od śmierdzącego gówna.bo nigdy nie mają na celu rzetelnie informować tylko manipulują do bólu czego są dowody. Najbardziej prymitywne manipulacje takie jak podkładanie przez dziennikarza TVN butelek po piwie na śmietnik policyjny podczas Światowych Dni Młodzieży, czy kładzenie się jakiegoś palanta na jezdni po przejściu szpaleru policji i udawanie pobitego podczas Święta Niepodległości można oglądnąć na YT.
16 wrz 2018 | 23:41
-17
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Ostatni raz kiedy TVN interesowało się tak zwanymi gangami w Wiśle to był czas kiedy Wisła zaczynała wygrywać mecze. Nie zaskakuje mnie ten reportaż bo można się domyślać że są chętni na wrogie przejęcie klubu a TS odrzuca ofertę. Szantaż psuciem opinii. Formalnie nie można mówić o takiej wrogiej próbie przejęcia Wisły, bo nie potwierdzają tego dokumenty, ale sytuacja jest jednoznaczna.TVN pracuje i zawsze pracowała na zlecenia różnych grup związanych z polityką, mafią, dawnych oficerów SB takich jak Monika Olejnik która zresztą tam pracuje. Jak Macierewicz wkroczył do IPN to na drugi dzień poznikało wiele dokumentów. Dokumenty na temat pani Olejnik na szczęście dostały mu się wcześniej. A ilu pracującym w TVN czy innych mediach usunięto dokumenty? To jest ta część grupy którą kiedyś zwano trzymającą władzę a właściwie jej żołnierze. No pracownicy TVN śpicie czy jeszcze pracujecie. Czekam na minusy!!! :-))))))))
16 wrz 2018 | 22:13
-22
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Raz ogladalem reportaz tvn o radiu maryja i manipulacje faktami byly zenujace.
16 wrz 2018 | 22:00
+7
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Czekam na taki reportaż o założycielach tvn.
16 wrz 2018 | 17:20
+52
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Kiedyś komuniści teraz bandyci, biedny klub.
16 wrz 2018 | 16:51
-21
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Tvn i wszystko jasne no ale jak to mówią nawet ślepej kurze i ziarno się trafi liczę na sprawne działanie prokuratury
16 wrz 2018 | 16:14
+12
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Taka sytuacja może być w każdej firmie, większość "gangsterów" ma prywatne firmy i nic z tym nie zrobimy. Zresztą to ten sam TVN, który promował książki np. Słowikowej. Rozumiem, że wszelakie patologie trzeba ukrócić, ale udawanie teraz zaskoczonych, że ktoś związany z bojówką klubu jest wysoko postawiony w klubie to hipokryzja, bo już przykłady np. Zawiszy pokazały co się dzieje, gdy jest konflikt na linii zarząd - kibice. Ci sami ludzie, którzy najgłośniej teraz krzyczą na twitterze rok temu podawali dalej zdjęcia opraw Legii z LM.
16 wrz 2018 | 15:50
-28
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Uuuu. Ale tu kibiców "tefałenu ". Minusują wszystko. Piąta kolumna działa
16 wrz 2018 | 15:02
-49
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Kiedy ze stadionów znikną patriotyczne hasła, okaże się że jak dotknięciem przysłowiowej różdżki, bandyci zniknęli ze stadionów i zostali sami prawdziwi kibice. TVN będzie się onanizować tym jak piękne i bezpieczne są teraz stadiony w Polsce i jak rodzicom z dziećmi nie będzie psuł widowiska wstrętny transparent Michnik Szechter pozdrów swojego brata bandytę, lub transparent hitlerowca przystawiającego pistolet do głowy dziecka. lub pamiętamy Polska Walcząca.
17 wrz 2018 | 00:25
-32
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
ha ha ha gnojki antypolskie mam w dupie wasze minusy :-)))) Wasz czas mija. Robale w końcu muszą wrócić pod kamień.
16 wrz 2018 | 15:02
+70
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Do krytykujących TVN i autora reportażu: przysługuje wam prawo do złożenia doniesienia do prokuratury o podejrzeniu popełnienia przestępstwa, jeśli czujecie się poszkodowani osobiście albo też reprezentujecie podmioty poszkodowane w materiale medialnym. Złożycie takie zawiadomienie? Autor w pełni odpowiedzialnie sformułował konkretne zarzuty i pewnie stawi się w sądzie, jeśli zajdzie taka potrzeba. Koniec kropka.
17 wrz 2018 | 07:44
-40
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Chuj w dupę pod ludziom co wierzą TVN hahaha
16 wrz 2018 | 14:52
-40
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Nie dawno bylo o Legii i Lechu a teraz korwa o Wisle. Kto nastepny....?
16 wrz 2018 | 14:55
-42
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Tylko w Koronie i Lechii wszystko w porządku!!! :-))) Kto jest właścicielem tych klubów? Dziwisz się że padło na kluby gdzie na wielkich imprezach wiszą patriotyczne transparenty???
16 wrz 2018 | 14:34
-43
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Ale obrońców TVN!! panowie i panie dzisiaj w pracy? minusujecie tych co im się nie podoba TVN?:-)))) dyżur. rozumiem. Dobrze wam płacą? Ja nie po to się pytam że tez bym tak chciał, tylko z ciekawości za ile człowiek może zostać kur... i szują? Jaka jest najniższa cena za bycie szmatą. Ciekawi mnie to dlatego że chciałbym widzieć ile szmalu musiał by wyłożyć TVN żeby skur.... większość Polaków po to żeby zostali nikim czyli ich żołnierzami.
16 wrz 2018 | 14:06
-53
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
TVN i wszystko jasne. Formalnie mnie można mówić o panu Jadczaku że jest idiotą bo nie potwierdzają tego dokumenty ale sytuacja jest jednoznaczna. To czym się zajmuje TVN znamy z komuny. Widocznie ci sami ludzie są u steru telewizji czyli ludzie typu Monika Olejnik oficer SB w stanie spoczynku. Teoretycznie. :-)))
Komuna zakłada że każdy jest złodziejem, bandytą, oszustem. To rolą oskarżonego było się wybronić z zarzutu a nie oskarżyciela uzasadnić swoje oskarżenie. Ta technika służyła jako bat na niepokornych.
Czym to się różni o tego co firmuje TVN?? Nawet jak co jakiś czas wychodzi na światło dzienne to że TVN jest stacją która działa przeciwko Polsce, Polakom, prefabrykuje dowody w sposób wręcz bezczelny, kłamie bez zawahania. o i tak ma w dziwny sposób cała armię obrońców którzy nie wiedzieć dlaczego stają po stornie stacji która jest tak naprawdę zwrócona przeciwko nim samym. Teoretycznie niem bo przecież są to prawdopodobnie ich pracownicy. Jeżeli nie to można podejrzewać ze TVN ucieka się do prania mózgów wykorzystując telewizję do przekazów podkorowych. Raczej jest to nie do przechwyceni bo trzeba było by analizować po klatce cały materiał z każdego dnia.
Jest to niedozwolone działanie. Ale w Polsce chyba się tym nikt nie zajął. Szukajcie a znajdziecie. Może komuś się uda ich złapać na tym. Ludzie oglądający namiętnie ta stację wykazują podobne odruchy i formułują praktycznie tak samo wnioski wypowiadając je tymi samymi zdaniami bez zdolności uzasadnienia tego co mówią!!! Kur.. to jak jakieś sterowane zombi!!!
16 wrz 2018 | 14:21
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
16 wrz 2018 | 14:43
-46
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
wroć się dzieciaku do szkoły to zrozumiesz o czym mowa
16 wrz 2018 | 15:49
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
16 wrz 2018 | 16:54
-27
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
jak Ty wierzysz w jakąś neutralność stacji tv to chłopie zejdź na ziemie naiwny frajerze
16 wrz 2018 | 17:10
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
16 wrz 2018 | 17:55
-32
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
trzeba mi wytłumaczyć jak takie matoły pozbawione rozumu mogą po ziemi chodzić. Pozdro dla kumatych
16 wrz 2018 | 20:51
-23
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Ja wiem czemu, bo ich widzowie to zwykli idioci, którzy nie potrafią myśleć. Po prostu zwykli bezmózgowcy. Cała filozofia
16 wrz 2018 | 13:41
-9
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Ja bym tak od razu TVN-u nie sekował.To telewizja UBecko -WSIowa.Ale nie raz ,nie dwa akurat w superwizjerze poruszyli tematy które okazały się prawdziwe.Coś jednak musi być na rzeczy,bo to są BARDZO POWAŻNE OSKARŻENIA I WRĘCZ KRYMINALNE ZARZUTY.
I to publicznie!.Myślę że to się rozniesie po całej Polsce.Ten program.
16 wrz 2018 | 14:28
-46
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Człowieku czy ty wesz co piszesz? Oskarżać można jak się ma dowody!! ..Według Jadczaka formalnie nie można mówić o rządach gangsterów w klubie, bo nie potwierdzają tego dokumenty, ale sytuacja jest jednoznaczna. Tak samo można powiedzieć np. o tobie że formalnie nie ma dowodów na to że jesteś pedofilem bo dokumenty to nie potwierdzają ale sytuacja jest jednoznaczna. I teraz się broń człowieku! Ten przykład pokazuje ze TVN stosuje to co robiła komuna. Komuna oskarżała a oskarżony musiał się bronić. oskarżyciel nie musiał udowodnić nic..To był bat na niepokornych. TS nie chce oddać klubu takim skurw... jak ten który przejął Wisłę po to żeby zarobić na tym przejęciu krocie choć sam nie miał pieniędzy a wszystko było oszustwem. Zaczynam podejrzewać że są chętni na pakiet większościowy Wisły. A te nagonki TVN to szantaż. Czyżby chętny miał korzenie za granicą? Wiesz jak przejmowano Polskie gazety w latach 90? Szantażem. Tak Niemiecki koncern przejął gazetę ogłoszeniową moich znajomych. Sprzedajecie albo was zniszczymy prawnikami. Nie dlatego że była atrakcyjna tylko po to żeby oczyścić sobie rynek i móc być monopolista medialnym! Tak się działo w całej Polsce Poznaję tą metodę działania. Widać że TVN działa na zlecenie. Jakiś idiota napisał że Wiśle sprzyjają prokuratorzy, sędziowie bo są jej kibicami. Podejrzewam że myśli że CBŚ też kibicuje Wiśle bo nic się nie dzieje oprócz wtargnięć policji do klubu co skończyło się niczym bo nic nie znaleziono. Po jego wywodzie każdy kibic Wisły jest gangsterem!!!!
Formalnie nic na to nie wskazuje bo nie ma dokumentów ale sprawa jest jednoznaczna! :-))))
16 wrz 2018 | 14:50
+7
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
To jest telewizja ktorej wlascicelami sa amerykanie,wszedzie widzisz komune dlatego Polska stoi w miejscu taki mamy mental,zyjemy przeszloscia z ktorej nic dla nas nie wynika!!!!
16 wrz 2018 | 12:38
-37
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Przestałem czytać jak zobaczyłem TVN.
16 wrz 2018 | 14:09
-37
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Chyba dzisiaj pracownicy TVN są w pracy :-)))) minusują wszystko co jest przeciw TVN. Normalny człowiek nie ma takiego interesu bo co go obchodzi jakaś żydoamerykańska stacja która jeszcze dodatkowo jest totalnie antypolska?
17 wrz 2018 | 07:47
-22
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Tą stację razem z pracownikami i widzami powinni eksmitować do niemiec
16 wrz 2018 | 11:53
+57
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
No to prosze co bylo zile w tym reportarzu ? Prosze powiec nam ???
16 wrz 2018 | 14:41
(Edytowany)
:-)))) W tym reportażu było to źle że ...Według Jadczaka formalnie nie można mówić o rządach gangsterów w klubie, bo nie potwierdzają tego dokumenty, ale sytuacja jest jednoznaczna. O każdym formalnie nie można powiedzieć że jest bandytą bo dokumenty tego nie potwierdzają ale sytuacja jest jednoznaczna. CO to znaczy kurw...jednoznaczna???? Wytłumaczył na tym ta jednoznaczność polega??
Jednoznaczność to są dowody człowieku!!!! Jak umiesz czytać to w jego własnej wypowiedzi jest to że nie ma dowodów!!! TVN jest zamieszane najwyraźniej w szantaż który jest związany z chęcią przejęcia klubu przez kogoś kto się TS nie podoba. Dowodów na to nie ma bo nie ma dokumentów ale sytuacja jest jednoznaczna.
-42
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
:-)))) W tym reportażu było to źle że ...Według Jadczaka formalnie nie można mówić o rządach gangsterów w klubie, bo nie potwierdzają tego dokumenty, ale sytuacja jest jednoznaczna. O każdym formalnie nie można powiedzieć że jest bandytą bo dokumenty tego nie potwierdzają ale sytuacja jest jednoznaczna. Co to znaczy kurw...jednoznaczna???? Wytłumaczył na czym ta jednoznaczność polega??
Jednoznaczność to są dowody człowieku!!!! Jak umiesz czytać to w jego własnej wypowiedzi jest to że nie ma dowodów!!! TVN jest zamieszane najwyraźniej w szantaż który jest związany z chęcią przejęcia klubu przez kogoś kto się TS nie podoba. Dowodów na to nie ma bo nie ma dokumentów ale sytuacja jest jednoznaczna.
17 wrz 2018 | 08:11
+5
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
A na TVN i Niemcow masz papiery ze to Gangsterzy :) no wedlug ciebie to karzdy gangster powinien sie podpisywac ze kradnie wymusza itd :))) brawo ty
16 wrz 2018 | 11:43
-32
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Przecież jeśli to prawda to ten gościu będzie miał sraczkę do końca życia :D
16 wrz 2018 | 11:38
-50
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
TVN to telewizja dla ćwierćinteligentów. Zdrowo myślący człowiek nie uwierzy im w nic. Tylko kretyn bez mózgu jest w stanie podzielać ich opinię
16 wrz 2018 | 14:48
-50
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Zobacz jak minusują pracownicy TVN. :-))) wypuszczają taki bubel...Według Jadczaka formalnie nie można mówić o rządach gangsterów w klubie, bo nie potwierdzają tego dokumenty, ale sytuacja jest jednoznaczna. Czyli ma dowody na to że nie ma dowodów!!!!!! :-)))))) Pewnie ktoś szantażuje atakami TS który odrzuca ofertę przejęcia klubu, a TVN działa na zlecenie. Dowodów na to nie ma bo nie ma dokumentów ale sytuacja jest jednoznaczna.
16 wrz 2018 | 20:57
-33
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Dokładnie, ale banda kretynów bez mózgu nie pomyśli o dowadach, bo przecież jadczak czy jak tam temu (tu pada słowo na 7 liter) jest dziennikarzem i nie może kłamać. Tak się manipuluje bezmózgami właśnie
17 wrz 2018 | 07:50
-26
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Siedzibę TVN mogliby terroryści zagazować bo szkoda budynku żeby wysadzić he
16 wrz 2018 | 11:38
+13
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Bandyci to założyli TVN.
16 wrz 2018 | 11:38
+70
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Gangsterzy, brak kasy i lider Ekstraklasy, cała polska liga.
16 wrz 2018 | 11:25
+47
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
jak argumentow brakuje to zegnamy na TVN i Niemcow ?
Jakie mamy korzysci ze te debile przejmuja wladze argumenty poprosze co nam to daje
16 wrz 2018 | 14:53
-45
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Ty napisz to po Polsku a nie z Niemieckim szykiem bo nic nie można zrozumieć. A przy okazji zastanów się czy przypadkiem TVN nie pracuje na zlecenie kogoś kto chce przejąć klub ale TS odrzuca propozycję. Byli już chętni z Niemiec na Wisłę :-))) Formalnie nie można mówić o próbie wrogiego przejęcia Wisły, bo nie potwierdzają tego dokumenty, ale sytuacja jest jednoznaczna.
17 wrz 2018 | 08:04
+3
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Ty nie rozumiesz po polsku ? Argumenty prosze co nam daje ze to banda przejela Wisle? Takie jest pytanie nie TVN nie Niemcy. Albo masz Argumenty albo to za trudne dla ciebie. Ps : wole byle kogo ale uczciwego bo teraz to ani sportowo ani kulturalnie ani uczciwie nie jest polak polaka gnembi
16 wrz 2018 | 11:21
-46
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
TVN i wszystko jasne. Jak będzie trzeba to na białe będą mówić czarne. Sprzedawczyki jebani
16 wrz 2018 | 10:42
(Edytowany)
najpierw korupcja, ustawianie mecz, teraz gangsterka. w przyrodzie nie ma próżni :D nie wyjziemy z tego kurwidołka jak tak to będzie wygladać... a w pucharach grają dudelange i spartak trnawa, niby "cieniasy"
+75
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
najpierw korupcja, ustawianie meczów, teraz gangsterka. w przyrodzie nie ma próżni :D nie wyjdziemy z tego kurwidołka jak tak to będzie wygladać... a w pucharach grają dudelange i spartak trnawa, niby "cieniasy"
16 wrz 2018 | 10:33
(Edytowany)
Oj ludzie ludzie po co te domysły każdy mądry o bystry człowiek wie że w Polsce każdym większym klubem rządzą kibole którzy są nazywani bandytami przez lewicowskie lamy dla mnie to chłopaki którzy się nie pierdół ą w tańcu i tyle 😉
-50
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Oj ludzie ludzie po co te domysły każdy mądry i bystry człowiek wie że w Polsce każdym większym klubem rządzą kibole którzy są nazywani bandytami przez lewicowskie lamy dla mnie to chłopaki którzy się nie pierdolą w tańcu i tyle 😉
16 wrz 2018 | 10:33
(Edytowany)
Nie ma to jak połączyć ze sobą 2 słowa Wiarygodność i TVN :)
-43
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Nie ma to jak połączyć ze sobą 2 słowa Wiarygodność i TVN :). A druga sprawa to taka że gangsterów i innych bandytów to mamy aż nad to w samym rządzie, które ciągle trzymają się koryta.
{{comment.created_datetime}}
(Edytowany)
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Edytuj (jeszcze przez {{minuteUnit}})

Tabela ligowa - Ekstraklasa

#
Drużyna
M
Z
+/-
Pkt
1
Grupa mistrzowska
1
1
3
3
2
Grupa mistrzowska
1
1
1
3
3
Grupa mistrzowska
1
0
0
1
4
Grupa mistrzowska
1
0
0
1
5
Grupa mistrzowska
1
0
0
1
6
Grupa mistrzowska
1
0
0
1
7
Grupa mistrzowska
0
0
0
0
8
Grupa mistrzowska
0
0
0
0
9
Grupa spadkowa
0
0
0
0
10
Grupa spadkowa
0
0
0
0
11
Grupa spadkowa
0
0
0
0
12
Grupa spadkowa
0
0
0
0
13
Grupa spadkowa
0
0
0
0
14
Grupa spadkowa
0
0
0
0
15
Grupa spadkowa
1
0
-1
0
16
Grupa spadkowa
1
0
-3
0
1 kolejka
2 kolejka
3 kolejka
4 kolejka
5 kolejka
6 kolejka
7 kolejka
8 kolejka
9 kolejka
10 kolejka
11 kolejka
12 kolejka
13 kolejka
14 kolejka
15 kolejka
16 kolejka
17 kolejka
18 kolejka
19 kolejka
20 kolejka
21 kolejka
22 kolejka
23 kolejka
24 kolejka
25 kolejka
26 kolejka
27 kolejka
28 kolejka
29 kolejka
30 kolejka
1{{gameweek}} kolejka

Terminarz - Ekstraklasa

Strzelcy {{title}} - Ekstraklasa

#
Zawodnik
Bramki(karne)
Asysty
Bramki
Asysty
Żółte kartki
Czerwone kartki
Łącznie
1
1 (0)
2
1 (0)
3
1 (0)
4
1 (1)
5
0 (0)
{{$index + 1}}
{{player.value_1}}
{{player.value_1}}
{{player.value_2}}
{{player.value_3}}
Ranking

Bukmacherzy

Brak ryzyka na start. Szczegóły po kliknięciu w przycisk "SPRAWDŹ".

Kod rejestracyjny: MEGABONUS. Szczegóły po kliknięciu w przycisk "Sprawdź".

Kod rejestracyjny: MEGABONUS500. Szczegóły po kliknięciu w przycisk "Sprawdź".