Awans Lokomotiwu w Pucharze Rosji, cały mecz Krychowiaka

MediaPictures.pl/Shutterstock
Lokomotiw Moskwa wygrał na wyjeździe z Rubinem Kazań 1:0 w rewanżowym meczu 1/4 finału Pucharu Rosji. W zespole gości, który awansował do półfinału, całe spotkanie rozegrał Grzegorz Krychowiak.
W pierwszym spotkaniu, rozegranym w Moskwie Lokomotiw wygrał 1:0. W rewanżu długo utrzymywał się bezbramkowy remis. Goście zwycięską bramkę zdobyli w 78. minucie, kiedy na listę strzelców wpisał się Benedikt Howedes.
Gospodarze od dwóch minut grali w osłabieniu po drugiej żółtej kartce dla Filipa Uremovicia. Chorwat został dwukrotnie ukarany w ciągu zaledwie 60 sekund.
W zespole Lokomotiwu całe spotkanie rozegrał Grzegorz Krychowiak, który otrzymał w końcówce żółtą kartkę. Drużyna Polaka awansowała do półfinału Pucharu Rosji.
W innym środowym meczu 1/4 finału tych rozgrywek Arsienał Tuła zremisował u siebie z FK Orenburg 1:1 i dzięki wygranej 4:2 w meczu awansował do najlepszej czwórki.