Awantura między kibicami, gole Putina i... sensacja! Trzecioligowiec wyeliminował Koronę z Pucharu Polski [WIDEO]

screen z youtube.com
Korona Kielce odpadła z Pucharu Polski. Zespół z Ekstraklasy przegrał na wyjeździe z trzecioligową Wisłą Sandomierz 2:3.
Mecz lepiej zaczęli gospodarze, którzy objęli prowadzenie po golu Kacpra Piechniaka. Wydawało się jednak, że Korona opanowała sytuację jeszcze w pierwszej połowie. Kielczanie zdobyli dwie bramki - pierwszą dzięki uderzeniu Vato Arweładze, drugą po samobóju Jakuba Konefała.
Tuż po przerwie mecz został przerwany z powodu ekscesów chuliganów obu drużyn. Pseudokibice Korony podpalili flagi Wisły, co sprowokowało fanów gospodarzy, którzy wtargnęli na boisko. Mecz został przerwany. Interweniowała policja, która użyła gazu łzawiącego.
Mecz udało się dokończyć. Bohaterem Wisły okazał się Wiktor Putin, który strzelił dwa gole. Dzięki trafieniom ukraińskiego napastnika gospodarze awansowali do 1/16 finału, w której podejmą Podbeskidzie Bielsko-Biała.
Kamil Kaczmarek03 Oct 2018 · 17:42
Źródło: Sportowe Fakty