Bale: Sędzia nie gwizdnął karnego na mnie

Francesc Juan / Shutterstock.com
Real Madryt przegrał w pierwszy meczu w ćwierćfinale Ligi Mistrzów w Wolfsburgu 0:2. Sporo kontrowersji wywołała sytuacja z 3. minuty spotkania, kiedy Luiz Gustavo zaliczył kontakt w polu karnym z Garethem Bale’em. Arbiter jednak nie podyktował rzutu karnego dla Królewskich.

– Nie spodziewaliśmy porażki, spodziewaliśmy się wygranej, ale takie rzeczy w piłce się zdarzają. Wiemy, że to nie jest dobry wynik to dopiero połowa dwumeczu i wciąż mamy czas, by odwrócić jego losy -

Mówiono mi, nie było spalonego, chwilę później był na mnie rzut karny, którego sędzia nie odgwizdał. Sprawy nie potoczyły się dla nas dobrze, ale nie szukam wymówek - nie byliśmy wystarczająco dobrzy. Na szczęście mamy rewanż i mam nadzieję, że uda nam się odwrócić losy tego dwumeczu -

Mieliśmy wystarczająco dużo czasu, żeby odzyskać siły. Po prostu nie spisaliśmy się wystarczająco dobrze. To się zdarza w piłce. Teraz musimy być pewni, że w rewanżu wygramy trzema bramkami -