Bale i Benzema zapewnili Realowi zwycięstwo

youtube.com
Piłkarze UD Las Palmas ulegli u siebie Realowi Madryt 0:3 (0:2) w przedostatnim sobotnim meczu 30. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division.
Na Estadio de Gran Canaria prowadzenie przyjezdnym zapewnił niespełna dwadzieścia minut przed przerwą Gareth Bale. Walijczyk w sytuacji sam na sam zaskoczył golkipera rywali precyzyjnym uderzeniem w długi róg.
Niespełna kwadrans później z rzutu karnego podwyższył Francuz Karim Benzema, a siedem minut po zmianie stron kolejną podyktowaną "jedenastkę" wykorzystał Bale, po raz drugi wpisując się na listę strzelców.
"Królewscy" po czwartym zwycięstwie z rzędu umocnili się na trzeciej lokacie w tabeli. Zespół z Wysp Kanaryjskich natomiast doznał dziewiętnastej porażki w bieżących rozgrywkach i nadal otwiera strefę spadkową klasyfikacji.