Baran: Musimy odrobić stracone punkty

ASInfo
- To, co sobie założyliśmy przed meczem, czyli strzelenie szybkiej bramki, się nam udało. Niestety, niedługo później straciliśmy gola po faulu na Igorsie i mecz zaczął się dla nas źle układać – mówił po porażce z Górnikiem Zabrze obrońca Jagiellonii, Martin Baran.

Po przerwie straciliśmy po prostym błędzie gola na 1:2 i jak już udało się wyrównać, a nawet być bliższym strzelenia zwycięskiej bramki, dostaliśmy gola na 2:3. Musimy wyciągnąć wnioski i pracować, żeby taka sytuacja się już nie powtórzyła

Na początku spotkania Górnik nie chciał grać otwartej piłki, byli ustawieni blisko swojego pola karnego i grali z kontrataku. Cóż, w drugiej połowie zostawiliśmy im zbyt dużo miejsca, szczególnie w środku boiska, przez co zrobił się otwarty mecz, czego akurat nie chcieliśmy i co zakończyło się naszą przegraną –

Nie ma co ukrywać - szkoda tak łatwo straconych, bardzo ważnych punktów. Musimy już jednak myśleć, żeby odrobić tę stratę w kolejnych meczach na wyjeździe, które nas czekają –