Barcelona w finale Pucharu Króla, znów kontrowersje sędziowskie [VIDEO]

Shutterstock
FC Barcelona zremisowała u siebie z Atletico Madryt 1:1 w rewanżowym spotkaniu półfinałowym rozgrywek o Puchar Króla. Mecz obfitował w czerwone kartki oraz kontrowersje sędziowskie.

Na Camp Nou prowadzenie gospodarzom zapewnił dwie minuty przed przerwą Luis Suarez. Urugwajczyk dobił piłkę do siatki po indywidualnej akcji i strzale Leo Messiego.

Wyrównał siedem minut przed końcem Kevin Gameiro. Francuz trzy minuty wcześniej zmarnował rzut karny.

W 59 minucie sędzia popełnił błąd, nie uznając prawidłowo zdobytej bramki dla Atletico. Arbiter dopatrzył się spalonego Griezmanna:

We wtorkowy wieczór arbiter pokazał aż trzy czerwone kartki. Jesus Gil Manzano wyrzucał z murawy kolejno Sergiego Roberto, Yannicka Carrasco i Luisa Suareza.

Przed tygodniem w stolicy Kastylii podopieczni Luisa Enrique wygrali 2:1 i dzięki temu zagrają w finale.

27 maja na Vicente Calderon rywalem obrońców trofeum będzie Deportivo Alaves Vitoria lub Celta Vigo. W pierwszym meczu tych drużyn padł bezbramkowy remis. Rewanż zaplanowano w środę na boisku beniaminka Primera Division z Kraju Basków.