Barcelona - Girona: Sensacja na Camp Nou! Wynik, składy, gole

Sensacja na Camp Nou! Barcelona straciła punkty z Gironą [WIDEO]
Ververidis Vasilis/Shutterstock
W 5. kolejce La Liga FC Barcelona zremisowała na własnym boisku z Gironą 2:2. Mistrzowie Hiszpanii od 35. minuty grali w osłabieniu.
Zdecydowanym faworytem tego spotkania byli gospodarze, którzy do tej pory mieli na koncie komplet punktów. W 19. minucie FC Barcelona objęła prowadzenie po golu Lionela Messiego.
Jednak problemy dla "Dumy Katalonii" rozpoczęły się w 35. minucie kiedy za czerwoną kartkę po uderzeniu lockiem otrzymał Clement Lenglet. Girona szybko wykorzystała grę w przewadze, bo tuż przed przerwą wyrównał Cristian Stuani.
W drugiej połowie goście wyszli na prowadzenie, a na listę strzelców ponownie wpisał się Stuani.
Barcelonie jeden z punkt w Derbach Katalonii uratował w 63. minucie Gerard Pique po strzale głową.
Mimo remisu FC Barcelona pozostaje liderem La Liga, ma na koncie 13 punktów, tyle samo co drugi Real Madryt. Girona natomiast jest szósta z dorobkiem 8 punktów.
Kamil Kaczmarek23 Sep 2018 · 22:49