Barcelona miażdży! Niesamowity Suarez strzela cztery gole i asystuje przy trzech kolejnych [VIDEO]

Christian Bertrand/Shutterstock
Barcelona urządziła sobie ostre strzelanie, pokonując Deportivo La Coruna aż 8:0 w 34 kolejce ligi hiszpańskiej.

Podopieczni Luisa Enrique wyraźnie podrażnieni ostatnimi zawstydzającymi porażkami, wzięli się do roboty od pierwszej minuty pojedynku. Golkiper gospodarzy już w 11 minucie spotkania musiał wyjmować piłkę z siatki. Autorem gola był Luis Suarez, który wykorzystując dośrodkowanie Ivana Rakiticia, z najbliższej odległości umieścił piłkę w bramce rywali.

Chwilę później mieliśmy już 2:0. Kolejne trafienie zaliczył urugwajski napastnik, który po doskonałym podaniu Lionela Messiego z pierwszej piłki znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem Deportivo i nie miał najmniejszych problemów, żeby go pokonać.

Kolejne bramki padały już po przerwie. Barcelona drugą odsłonę zaczęła od mocnego uderzenia, bo najpierw w 47 minucie cegiełkę do zwycięstwa dołożył Ivan Rakitić, a wspaniałą asystą przy tym trafieniu popisał się Luis Suarez. Potem ponownie na listę strzelców wpisał się urugwajski napastnik, kompletując tym samym hat tricka.

To nie był koniec strzelania Barcelony. Swoją czwartą bramkę w 64 minucie zdobył niesamowicie dzisiaj dysponowany Luis Suarez. A w 73 minucie Urugwajczyk w fantastyczny sposób mija obrońcę Deportivo i wykłada piłkę Lionelowi Messiemu, który umieszcza ją w siatce.

Zawodnikom Luisa Enrique wciąż było jednak mało. W 79 minucie Marc Bartra po samotnym rajdzie podwyższa na 7:0. Dzieła zniszczenia dopełnia 120 sekund później Neymar po kolejnej asyście Luisa Suareza.

Barcelona tym samym w bardzo przekonywujący sposób przełamuje swoją passę trzech meczów bez zwycięstwa i daje odpowiedź klubom z Madrytu, że jeszcze nie zrezygnowała z walki o tytuł mistrzowski.