Barcelona wygrała z Getafe. Ter Stegen asystował przy golu Suareza [WIDEO]

cristiano barni / Shutterstock.com
FC Barcelona wygrała czwarty mecz w tym sezonie Primera Division. Mistrzowie Hiszpanii pokonali na wyjeździe Getafe 2:0.
Barcelona przystąpiła do meczu z Getafe bez kontuzjowanych Leo Messiego i Ousmane Dembele. Pod ich nieobecność ofensywny tercet tworzyli Carles Perez, Antoine Griezmann i Luis Suarez. I to właśnie ostatni z nich w 41. minucie otworzył wynik spotkania. Warto zauważyć, że asystę przy jego trafieniu zaliczył Marc-Andre ter Stegen.
Wynik meczu tuż po przerwie ustalił Junior Firpo, który zastępował w wyjściowej jedenastce Jordiego Albę. To jego pierwszy gol dla Barcelony.
Barcelona po siedmiu kolejkach ma na koncie trzynaście punktów. Na razie zajmuje drugie miejsce w tabeli, ale drużyny będące tuż za nią - Real Sociedad i Atletico - rozegrały o jeden mecz mniej.
Marcin Karbowski28 Sep 2019 · 18:04