Bardzo niebezpieczny faul Antoine'a Griezmanna! Francuz znokautował rywala i wyleciał z boiska [WIDEO]

Antoine Griezmann nie dokończył spotkania z Liverpoolem. Francuz dostał czerwoną kartkę za faul na Roberto Firmino.
Wydawało się, że napastnik Atletico zostanie absolutnym bohaterem tego spotkania. Griezmann rozegrał perfekcyjną pierwszą połowę.
Po słabym początku meczu "Los Colchoneros" przegrywali 0:2. Mistrz świata skompletował dublet, doprowadzając do remisu.
W 52. minucie Griezmann chciał zagrać górną piłkę. Zawodnik "Atleti" jednak kopnął Roberto Firmino prosto w twarz.
Sędzia nie wahał się ani chwili. Griezmann otrzymał czerwoną kartkę i po tym, jak przeprosił Firmino zszedł do szatni.
Adam Kłos19 Oct 2021 · 22:19