Nadchodzące
Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące

Bartłomiej Kowalski dołączył do Włókniarza Częstochowa

PGE Ekstraliga: Pierwsze zwycięstwo Włókniarza
Źródło zdjęcia: Frees, wikipedia

Bartłomiej Kowalski został nowym zawodnikiem forBET Włókniarza Częstochowa - poinformowali czterokrotni mistrzowie Polski na swojej oficjalnej stronie.

Wychowanek szkółki żużlowej Janusza Kołodzieja w sezonie 2019 będzie bronił barw "Lwów" głównie w imprezach młodzieżowych.

Kowalski na brak jazdy nie będzie jednak mógł narzekać. Na zasadach gościa występować ma bowiem regularnie w jednym z drugoligowych klubów.

Siedemnastolatek w lidze zadebiutował w ubiegłym roku. W szeregach krakowskiej Wandy na pierwszoligowych torach odjechał 43 wyścigi, w których z bonusami zapisał przy swoim koncie 33 punkty.

Nowy nabytek "Lwów" poznał już dobrze częstochowski tor. W październiku ubiegłego roku podczas Otwartych Indywidualnych Mistrzostw Śląska wywalczył osiem punktów i uplasował się na ósmej lokacie.

Źródło: asinfo.

Dyskusja

0
{{comment.created_datetime}}
(Edytowany)
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Edytuj (jeszcze przez {{minuteUnit}})
Ranking

Bukmacherzy

Specjalna oferta dla czytelników Meczyki.pl, po wpisaniu kodu MEGABONUS. Szczegóły po kliknięciu w przycisk "Sprawdź".

Jeden z największych legalnych bukmacherów w Polsce. Świetna, potrójna oferta startowa - szczegóły po kliknięciu w przycisk "SPRAWDŹ".

150% dla nowych graczy oraz dodatkowe punkty, które można wymienić na nagrody, z kodem rejestracyjnym MEGABONUSPZB.

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.