Muller i Gnabry ratują Bayern Monachium. Wcześniej nerwy po samobóju młodej gwiazdy [WIDEO]

Muller i Gnabry ratują Bayern. Wcześniej nerwy po samobóju młodej gwiazdy [WIDEO]
charnsitr / shutterstock.com
Bayern Monachium pokonał na wyjeździe Vfl Bochum 2:1 w II rundzie Pucharu. Bawarczycy długo męczyli się ze swoim rywalem i przechylili szalę zwycięstwa dopiero w ostatnich 10 minutach meczu.
Najpierw samobójcze trafienie zaliczył 18-letni Alphonso Davies.
Niko Kovac dokonał po przerwie zmian, a jedna z nich oznaczała wejście Roberta Lewandowskiego. Do wyrównania doprowadził w 83 minucie Serge Gnabry. Tuz przed doliczonym czasem gry awans zapewnił gościom Thomas Muller.
Trener Niko Kovać poeksperymentował ze składem, czego efektem było brak w wyjściowym składzie m.i.n wspomnianego Lewandowskiego. Długo nie przynosiło to jednak dobrych efektów.
Dariusz Mak29 Oct 2019 · 21:01
Źródło: Twitter