Świetne trafienie Roberta Lewandowskiego nie wystarczyło! Bayern tylko zremisował [WIDEO]

schwarzdigital / shutterstock
Bayern Monachium zremisował z Freiburgiem 1:1 w wyjazdowym meczu Bundesligi. Bramkę dla Bawarczyków strzelił Robert Lewandowski.
Spotkanie bardzo źle rozpoczęło się dla ekipy Kovaca. Bayern stracił gola już w 3. minucie.
W kolejnych minutach bardzo odważnie rozgrywali swe akcje gospodarze, ale to ostatecznie Bayern zdobył gola. W 22. minucie Robert Lewandowski strzelił wyrównującą bramkę.
Polak wykazał się w tej akcji świetną koordynacją i techniką - dobrze przyjął piłkę i uderzył skutecznie z półobrotu. To 199. trafienie kapitana reprezentacji Polski w Bundeslidze. Poniżej nagranie z akcją bramkową Lewandowskiego:
Druga połowa to ciągłe próby Bawarczyków, którzy starali się o strzelenie drugiego gola. W 90. minucie doskonałą okazję miał Robert Lewandowski, ale Polak nie trafił do bramki po uderzeniu głową.
Ostatecznie Bayern zremisował 1:1 i znów spadł na drugie miejsce w tabeli, bowiem Borussia Dortmund pokonała Wolfsburg 2:0 po dwóch golach Paco Alcacera w doliczonym czasie gry.