Bayern Monachium rozbił Fortunę. Dwa gole "podrażnionego" bójką z Robertem Lewandowskim Comana [WIDEO]

daykung/Shutterstock
Bayern Monachium pokonał Fortunę Duesseldorf 4:1 w 29 kolejce Bundesligi. Dwie bramki dla mistrza Niemiec zdobył Kingsley Coman, który ostatnio wraz z Robertem Lewandowskim był bohaterem mediów.
Na boisku zobaczyliśmy trzech Polaków. Cały mecz w barwach Bayernu rozegrał oczywiście Robert Lewandowski. W zespole Fortuny do 80 minuty grał Dawid Kownacki, a całe zawody rozegrał Mariusz Kamiński.
Bawarczycy wynik spotkania otworzyli w 15 minucie. Z narożnika pola karnego piłkę w stronę bramki posłał Kingsley Coman. Thomas Mueller przepuścił futbolówkę, a ta wpadła do siatki.
W 41 minucie Coman po raz drugi wpisał się na listę strzelców. Tym razem wykończył składną akcję mistrza Niemiec, trafiając z jedenastego metra w okienko bramki rywali.
Na początku drugiej połowy było już 3:0. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę głową do bramki skierował Gnabry.
W 89 minucie honorową bramkę zdobyli gospodarze - rzut karny wykorzystał Lukebakio. W doliczonym czasie gry wynik spotkania ustalił Goretzka.
Beniaminek doznał w ten sposób czternastej porażki w bieżących rozgrywkach i pozostał na dziesiątej lokacie w klasyfikacji. Zespół z Bawarii natomiast po 21. zwycięstwie w sezonie odzyskał pozycję lidera tabeli.