Bayern Monachium znów bez zwycięstwa w Bundeslidze! Wicemistrz świata pozbawił Bawarczyków wygranej [WIDEO]

Bayern znów bez zwycięstwa w Bundeslidze! Wicemistrz świata pozbawił Bawarczyków wygranej [WIDEO]
Bayern Monachium znów nie zdołał odnieść zwycięstwa w meczu ligowym. Bawarczycy zremisowali 1:1 z Eintrachtem Frankfurt.
Bayern nerwowo zaczął to spotkanie. W 17. minucie Randal Kolo Muani napędził akcję gości, ale wszystko niecelnym strzałem skończył Djibril Sow.
W 25. minucie Yann Sommer popełnił faul przed polem karnym. Bramkarz Bayernu został ukarany za swoje przewinienie żółtą kartką.
Po dwóch kwadransach Bawarczycy wreszcie stworzyli zagrożenie pod bramką Kevina Trappa. Najpierw swoich sił z dystansu spróbował Joshua Kimmich, po chwili strzał oddał Thomas Mueller. Żadna z tych prób nie dała jednak Bayernowi prowadzenia.
Gola na 1:0 strzelił dopiero Leroy Sane. Asystę przy trafieniu skrzydłowego zanotował Mueller. W 41. minucie Sane pokusił się o zdobycie kolejnej bramki. Tym razem piłkę po uderzeniu reprezentanta Niemiec odbił dobrze ustawiony Trapp. Do przerwy utrzymało się jednobramkowe prowadzenie "Die Roten".
W drugiej połowie Eintracht doprowadził do remisu. W 69. minucie Daichi Kamada zagrał do Kolo Muaniego, który pokonał Sommera.
Po golu dla rywali Nagelsmann wpuścił na boisko Mathysa Tela, Serge'a Gnabry'ego i Ryana Gravenbercha. Bayern nie zdołał już jednak strzelić gola na wagę zwycięstwa.
Bawarczycy zremisowali trzeci mecz ligowy z rzędu. Przewaga mistrzów Niemiec nad drugim Unionem Berlin wynosi obecnie tylko jeden punkt. Eintracht jest piąty w tabeli.
Adam Kłos28 Jan 2023 · 20:23