Bayern Monachium zremisował w hicie Bundesligi. Niezawodny Robert Lewandowski [WIDEO]

schwarzdigital / shutterstock
Bayern Monachium zremisował na wyjeździe z RB Lipsk w hicie 4. kolejki Bundesligi.
Tutaj przeczytasz relację na żywo z tego spotkania.
Piłkarze "Die Roten" zaczęli mecz od mocnego uderzenia. Robert Lewandowski w 3. minucie gry bezlitośnie wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem i było 0:1.
Mistrzowie Niemiec dominowali na boisku, a przed kolejną szansą stanął polski napastnik. Bardzo dobrze w szeregach przyjezdnych prezentował się Joshua Kimmich.
W 36. minucie sędzia wskazał na wapno po faulu Sabitzera na Hernandezie. Arbiter po konsultacji z systemem VAR zmienił jednak swoją decyzję.
Gospodarze dość niespodziewanie wyrównali w doliczonym czasie gry pierwszej połowy. Wówczas jedenastkę na gola zamienił Forsberg.
W 53. minucie po zagraniu Comana Lewandowskiemu zabrakło bardzo niewiele, by wpakować piłkę do bramki. Potem dobre sytuacje mieli Werner i Sabitzer, ale Neuer nie dał się pokonać.
W ostatnich minutach gry inicjatywę przejął Bayern, w słupek trafił Coman, a w doliczonym czasie gry piłkę meczową miał Sule, ale wynik gry się nie zmienił. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1.
Zespół z Dolnej Saksonii utrzymał pozycję lidera tabeli, natomiast obrońcy tytułu są na trzeciej lokacie w klasyfikacji.
Daniel Makarewicz14 Sep 2019 · 20:21