Bayern pokonał Schalke. Lewandowski znowu strzela! [VIDEO]

Kostas Koutsaftikis/Shutterstock
Bayern Monachium pokonał na wyjeździe Schalke 04 2:0. W 81 minucie bramkę zdobył Robert Lewandowski.

W pierwszej połowie nie zobaczyliśmy ani jednego celnego strzału. Reprezentant Polski nie miał zbyt wielu klarownych sytuacji do zdobycia bramki - w 24 minucie uderzył minimalnie niecelnie z 14 metra.

W drugiej połowie nasz napastnik wciąż próbował wpisać się na listę strzelców. W 54 minucie uderzał z rzutu wolnego, ale znowu nie trafił w światło bramki. Świetną okazję miał dwadzieścia minut później, lecz nie potrafił wepchnąć piłki do siatki po płaskim dośrodkowaniu Davida Alaby.

Robertowi Lewandowskiemu w końcu jednak udało się strzelić gola. W 81 minucie Polak pewnie pokonał bramkarza rywali w sytuacji sam na sam.

W doliczonym czasie gry wynik podwyższył jeszcze Joshua Kimmich - asysta Lewandowskiego - i Bayern Monachium ostatecznie pokonał na wyjeździe Schalke 04 2:0.